ساخت بوگیر مخصوص کفش و یخچال به کمک پوست پسته

همراه با جشنواره فرهیختگان جوان؛

ساخت بوگیر مخصوص کفش و یخچال به کمک پوست پسته

دانش آموز شرکت کننده جشنواره دانش آموزی فرهیختگان از طراحی و ساخت بوگیر کفش و یخچال به کمک پوست پسته خبر داد.

شهریار عبدالهی، دانش آموز مدرسه امیرکبیر استان کرمان در گفت وگو باخبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، درباره محصول تولیدی خود که به جشنواره دانش آموزی فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی ارایه داده است؛ اظهار کرد: جذب کننده بو را طراحی کرده ایم که می تواند بوی بد یخچال و بوی بد پا را بگیرد.

وی افزود: با برشته کردن پوست پسته و تبدیل آن به پودر زغال پسته و فشرده کردن آن قرص ذغال را تولید کردیم و آن را به عنوان بوگیر کفش مورد استفاده قرار دادیم که با قرار گرفتن روی سطح کفش بالای آن لایه نازکی قرار بگیرد؛ چرا که در صورت فشرده شدن جذب بوی بیشتری خواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت بوگیر مخصوص کفش و یخچال به کمک پوست پسته" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت بوگیر مخصوص کفش و یخچال به کمک پوست پسته"، کلیک کنید.