ساخت «نون خ5» پیچیده شد/ سعید آقاخانی و هنرمندانش در برف و بوران

ساخت «نون خ5» پیچیده شد/ سعید آقاخانی و هنرمندانش در برف و بوران

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون خ 5» ـ با انتشار تصویری از فضای برفی لوکیشن این سریال در کنار سعید آقاخانی و عوامل سریال همچنان از ادامه تصویربرداری این سریال خبر داد.

مهدی فرجی از دشواری این روزهای تصویربرداری «نون خ 5» در روزهای برفی و در دل کوهستان، برف و سرما خبر داده است.

فصل جدید مجموعه طنز «نون خ» بعد از گذشت مدتی از تصویربرداری خود در اطراف تهران، به چابهار رسید. در فصل پنجم «نون خ» مردم سیستان و بلوچستان و بعد از آن کردستان و کرمان هم میزبان گروه تولید این سریال خواهند بود.

توجه به محورهایی همچون محیط زیست، میراث فرهنگی و مسایل اقوام کماکان در دستور کار سعید آقاخانی و عوامل «نون خ 5» است.

سریال «نون.خ» پیش از این در چهار فصل به تولید رسیده است و جزو آثار پرمخاطب تلویزیون بوده است.

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، امیر سهیلی، هومن حاجی عبداللهی، سیروس میمنت، مجید یاسر، بیژن بنفشه خواه، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، هدیه بازوند، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، ندا قاسمی، ماشاءالله وروایی، صهبا شرافتی از جمله بازیگران سریال هستند.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت «نون خ5» پیچیده شد/ سعید آقاخانی و هنرمندانش در برف و بوران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت «نون خ5» پیچیده شد/ سعید آقاخانی و هنرمندانش در برف و بوران"، کلیک کنید.