سازمان تاکسیرانی و شرکت کنترل ترافیک توافقنامه همکاری امضا کردند

در راستای تحقق ضرورت هوشمندسازی ناوگان؛

سازمان تاکسیرانی و شرکت کنترل ترافیک توافقنامه همکاری امضا کردند

توافقنامه همکاری مشترک برای ایجاد زمینه های لازم جهت نظارت هوشمند بر فعالیت تاکسیرانان بین سازمان تاکسیرانی و شرکت کنترل کیفیت ترافیک امضا شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، توافقنامه همکاری مشترک با امضای شادی مالکی، سرپرست سازمان تاکسیرانی و حمید برادران، سرپرست شرکت کنترل ترافیک اجرایی شد.

در این توافقنامه و در راستای هوشمندسازی نظارت بر ناوگان تاکسیرانی شهر تهران با استفاده از توان و ظرفیت های درون سازمان های شهرداری تهران، سازمان تاکسیرانی با تعامل و همکاری شرکت کنترل ترافیک اقدام به انعقاد توافقنامه فی مابین به منظور رصد هوشمند ناوگان کرده است.

ارایه اطلاعات ثبت شده درخصوص تردد ناوگان تاکسیرانی شهر تهران در معابر شهری اعم از خیابان های اصلی و بزرگراه ها به منظور پایش فعالیت و مدیریت بهینه بر عملکرد ناوگان به سازمان از جمله موضوعات مهم این توافقنامه است.

همچنین مقرر شد بر اساس اختیارات و ظرفیت های موجود با هدف پایش فعالیت ناوگان و استفاده از داشبورد های مدیریتی تحول در امر نظارت و گذر از نظارت سنتی به هوشمند اتفاق بیفتد.

گفتنی است شناورسازی نرخ بر اساس داده های ترافیکی شبکه معابر، بازمهندسی خطوط و ظرفیت سنجی بر اساس تقاضای سفر، ایجاد کارگروه های تخصصی به منظور مدیریت سفر های سبک درون شهری، تجهیز ناوگان به سیستم های ناوبری از اهداف این توافق نامه محسوب می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازمان تاکسیرانی و شرکت کنترل ترافیک توافقنامه همکاری امضا کردند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازمان تاکسیرانی و شرکت کنترل ترافیک توافقنامه همکاری امضا کردند"، کلیک کنید.