سخنگوی وزارت خارجه: اروپایی ها برای توقف جنایت صهیونیست ها اقدام عملی کنند

سخنگوی وزارت خارجه: اروپایی ها برای توقف جنایت صهیونیست ها اقدام عملی کنند

به گزارش ویکی سلامت ناصر کنعانی در صفحه اجتماعی ایکس با اشاره به اظهارات اخیر مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مورد آخرین تحولات مربوط به فلسطین و جنایت های رژیم صهیونسیتی در این منطقه گفت: «جوزب بورل، مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید: “گزارشها از غزه نشانگر آن است که تنها واقعیتِ حاکم بر زندگی صدها هزار انسان بی گناه، خشونت و رنج است. همراستا با دستور دیوان بین المللی دادگستری، لازم است تحقیقات مستقل در مورد گزارش ها صورت گیرد.”»

 کنعانی با بیان این که جنایات رژیم آپارتاید علیه شهروندان و کودکان و زنان فلسطینی برای همه مردم جهان روشن و البته وحشتناک و جانکاه است، گفت: نه فقط حرف، بلکه تنها توقف کامل و عملی حمایت آمریکا و اروپا از رژیم نژادپرست اسراییل، به این تراژدی دردناک و خشونت بی پروا و وحشیانه علیه انسان ها در فلسطین پایان می بخشد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سخنگوی وزارت خارجه: اروپایی ها برای توقف جنایت صهیونیست ها اقدام عملی کنند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سخنگوی وزارت خارجه: اروپایی ها برای توقف جنایت صهیونیست ها اقدام عملی کنند"، کلیک کنید.