سرقت با استفاده از نوشیدنی های خواب آور – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

سرقت با استفاده از نوشیدنی های خواب آور - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، سرهنگ حسین زلقی شامگاه سه شنبه در گفت و گویی رسانه ای اظهار کرد: در پی شکایت چند شهروند مبنی بر اینکه فردی پس از درخواست تاکسی اینترنتی در مسیر با تعارف آب میوه یا آب که از قبل داروی خواب آور در آن ریخته بود، تلفن همراه رانندگان را سرقت و از این طریق از حساب بانکی آنان برداشت می کرد.

وی با اشاره به اینکه موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس انتظامی قرار گرفت، افزود: ماموران کلانتری 30 با کار اطلاعاتی و فعال سازی گشت های نامحسوس و هدفمند سارق را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی طی عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس در مواجه با مدارک مستدل به 15 فقره سرقت با استفاده از داروهای خواب آور و تهدید سلاح سرد که 10 فقره آن ها در شهرهای تهران، کرج، شیراز و کرمانشاه بود، اعتراف کرد.

سرهنگ زلقی بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی داده شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرقت با استفاده از نوشیدنی های خواب آور – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرقت با استفاده از نوشیدنی های خواب آور – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.