سقف بازارچه تاریخی حسن آباد فروریخت – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

سقف بازارچه تاریخی حسن آباد فروریخت - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، هادی الله یاری اظهار داشت: با توجه به بارندگی های چند روز گذشته، بخشی از بازار تاریخی حسن آباد دچار آسیب شد.

وی افزود: با توجه به آسیب های وارده به سقف بازار و امکان بروز آسیب برای رهگذران و گردشگران، گروه حفاظت نوروزی بناهای تاریخی اداره کل به سرعت به محل اعزام شد.

به گفته الله یاری، این گروه، طرح حفاظت اضطراری از بخش آسیب دیده سقف بازار را اجرا و ضمن محصور نمودن فضای آسیب دیده سقف بازار با نصب داربست، عملیات مرمت این بخش آسیب دیده از سقف بازار تاریخی حسن آباد را آغاز کرد.

به گزارش ویکی سلامت، بازار تاریخی حسن آباد به عنوان بخشی از بازار تاریخی اصفهان در ضلع جنوب شرق مجموعه جهانی میدان نقش جهان واقع شده و بخشی از کارگاه های تولید صنایع دستی در این بازار مشغول به کار است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سقف بازارچه تاریخی حسن آباد فروریخت – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سقف بازارچه تاریخی حسن آباد فروریخت – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.