سکوت منجی تراکتور شکست؛ از ابتدای فصل منتظر این روز بودم

سکوت منجی تراکتور شکست؛ از ابتدای فصل منتظر این روز بودم

آفتاب نیوز :

امیر ابراهیم زاده پس از پیروزی 3 بر یک تراکتور مقابل ملوان اظهار کرد: خدا را شکر می کنم که توانستم برای تیم شهرم، عشقم گل زنی کنم. از بچگی آرزوی من این بود که بتوانم برای تراکتور گل بزنم. از تمام کسانی که مرا حمایت کردند، تشکر می کنم.

او ادامه داد: از کادرفنی گرفته تا هواداران که امروز پیش ما نبودند، تشکر می کنم. خیلی دوست داشتم امروز هواداران هم باشند و الان هم گلم را به آن ها تقدیم می کنم. من از ابتدای فصل منتظر یک فرصت بودم تا بتوانم گل بزنم که امروز این فرصت به وجود آمد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سکوت منجی تراکتور شکست؛ از ابتدای فصل منتظر این روز بودم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سکوت منجی تراکتور شکست؛ از ابتدای فصل منتظر این روز بودم"، کلیک کنید.