شاسی بلند آلمانی که به زودی وارد ایران می شود / فیلم

امیرمسعود عابدین: فولکس واگن برندی است که می توانست در ایران بازار بسیار جذابی را به راه بیندازد و روزگار فرانسوی ها و کره ای ها را سیاه کرده و به قلب ژاپنی ها حمله کند. اما متاسفانه این برند آلمانی مثل برخی برندهای دیگر فرصت خودنمایی نداشت و به محض ورودش توسط ماموت خودرو، با تحریم ها و بسته شدن واردات خودرو مواجه شد؛ البته که در این مدت کم، توانست فروش خوبی را با مدل هایی مثل تیگوان و پاسات رقم بزند.

بزرگترین خودروساز جهان در راه ایران/عکس

چند ماه پیش یک دستگاه فولکس واگن ID.4 برای شروع مراحل تست فنی خود در شهرک آزمایش دیده شد. فولکس واگن ID.4 دومین محصول از سری ID این برند به حساب می آید و از سال 2020 وارد بازار شده است.

بزرگترین خودروساز جهان در راه ایران/عکس

یکی از تریم های این خودرو تحت نام ID.4 Crozz، توسط گروه فاو در چین تولید می شود و احتمالا به همین دلیل (ساخت و مونتاژ توسط چین) ورود آن به ایران ممکن شده است، مشابه همان چیزی که برای تویوتا کرولا وارداتی وجود دارد.

بزرگترین خودروساز جهان در راه ایران/عکس

نیروی تولیدی فولکس واگن ID.4 توسط یک موتور برقی با 204 اسب بخار قدرت و 310 نیوتن متر گشتاور تامین می شود. این موتور از طریق یک گیربکس تک سرعته نیروی خود را به سوی چرخ های عقب منتقل می کند. با باتری 84.8 کیلووات ساعتی، می توان مسافتی در حدود 400 کیلومتر را با این خودرو طی کرد.

بزرگترین خودروساز جهان در راه ایران/عکس

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در ویکی سلامت مراجعه کنید.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شاسی بلند آلمانی که به زودی وارد ایران می شود / فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شاسی بلند آلمانی که به زودی وارد ایران می شود / فیلم"، کلیک کنید.