شهید جمهور با اعتقاد راسخ مشکلات برجای مانده از قبل را اصلاح کرد

شهید جمهور با اعتقاد راسخ مشکلات برجای مانده از قبل را اصلاح کرد

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت از سنندج، اسماعیل زارعی کوشا در مراسم سوگواری رییس جمهور و هیات همراه، که در مسجد جامع شهرستان قروه برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت “شهیدان خدمت” اظهار کرد: آیت الله رییسی احیاگر خدمت جهادی در دهه پنجم انقلاب اسلامی و امین ملت و معتمد مقام معظم رهبری بود.

وی اضافه کرد: در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی چندین دولت را تجربه کردیم و مسیولان زیادی آمدند و رفتند اما آنچه که باعث می شود امروز حسرت بزرگی در دل ملت ایران شکل بگیرد این است که شخصیتی را از دست دادیم که از هر جهت یک مدیر ارشد در تراز انقلاب اسلامی بود.

استاندار کردستان با اشاره به اینکه آیت الله رییسی مدیری بود که اسلام امروز به آن نیاز دارد و شخصیتی بود که امروز برای نخستی بار در کشورهای منطقه از یک روز تا سه روز در شهادت او عزای عمومی اعلام شده است، افزود: شهید جمهور با اعتقاد راسخ مشکلات برجای مانده از قبل را اصلاح کرد.

زارعی کوشا بیان کرد: آیت الله رییسی با منش اخلاقی و اقتدار انقلابی و اعتقاد راسخ به مبانی انقلاب نقایص گذشتگان را اصلاح کرد و خود تبدیل به یک چهره بین المللی و نماد صلح و برادری شد.

وی با ذکر اینکه رییس جمهور شهید، در برابر استکبار چون فولاد محکم و سرسخت و با مردم محروم در اوج فروتنی و انعطاف بود، اظهار کرد: آنچه که امروز باعث شده منتقدان و مخالفان سیاسی ایشان لب به توصیف سجایای این مرد بزرگ بگشایند ویژگی های بارز شخصیتی ایشان است کسی که برای خود شانی جز سربازی مقام معظم رهبری و نوکری مردم قایل نبود.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند من از همه دولت ها حمایت کردم اما از این دولت تمجید هم می کنم و از بابت اینکه این دولت جز در مسیر منافع کشور و مردم قدم بر نمی دارد، آسوده خاطر بودند.

استاندار کردستان یادآور شد: رهبر انقلاب می دانستند اگر منتخب مردم در عرصه بین الملل به مذاکره می نشیند در اوج اعتماد به نفس انقلابی و حافظ منافع مردم، ملت و امت اسلامی هستند.

طبق اظهارات زارعی کوشا، آنچه که اشک را بر چشمان ملت ایران جاری کرده و از عراق و لبنان گرفته تا سوریه، یمن و افغانستان عزادار و داغدار شهادت آیت الله رییسی هستند، این رفتار و منش اسلامی و اخلاقی ایشان است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید جمهور با اعتقاد راسخ مشکلات برجای مانده از قبل را اصلاح کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید جمهور با اعتقاد راسخ مشکلات برجای مانده از قبل را اصلاح کرد"، کلیک کنید.