شوخی گل محمدی با فردوسی پور؛ نصف فوتبال من را نابود کردی!

شوخی گل محمدی با فردوسی پور؛ نصف فوتبال من را نابود کردی!

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ پرسپولیس با پیروزی مقابل مس رفسنجان توانست عنوان قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کند و در 8 سال گذشته 7 بار به این عنوان برسد.

سرخ پوشان در حالی قهرمانی لیگ را از آن خود کردند که در ابتدا با یحیی گل محمدی فصل را شروع کردند و سپس در نیم فصل این مربی پرافتخار از جمع قرمزها جدا شد و هدایت تیم به اوسمار رسید.

پرسپولیس در نیم فصل دوم تنها یک شکست و دو تساوی به دست آورد و بقیه تیم ها را شکست داد. پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، سه بازیکن این تیم مقابل عادل فردوسی پور قرار گرفتند و مصاحبه جالبی انجام دادند. در حین مصاحبه علیرضا بیرانوند با یحیی گل محمدی تماس گرفت و با سرمربی سابق خود گفت وگو کرد. در این بین هم عادل فردوسی پور با یحیی صحبت کرد و شوخی جالبی انجام داد.

فردوسی پور به یاد جام ملت های 2004 و ضربه چیپ گل محمدی گفت چه وقت چیپ زدن بود آقای گل محمدی! سرمربی سابق پرسپولیس بعد از شوخی فردوسی پور واکنش جالبی نشان داد و گفت: تو با این جمله ات نصف زندگی فوتبالی من را نابود کردی!

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شوخی گل محمدی با فردوسی پور؛ نصف فوتبال من را نابود کردی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شوخی گل محمدی با فردوسی پور؛ نصف فوتبال من را نابود کردی!"، کلیک کنید.