شکست نیوکاسل مقابل شاگردان پوچ در جزیره / توقف یاران راموس مقابل قعرنشین لالیگا

شکست نیوکاسل مقابل شاگردان پوچ در جزیره / توقف یاران راموس مقابل قعرنشین لالیگا

آخرین بازی های این هفته لیگ های معتبر اروپایی با برگزاری 3 بازی در لالیگا، لیگ جزیره و سری آ پیگیری شد.

به گزارش ویکی سلامت، در آخرین بازی از هفته بیست وهشتم لیگ جزیره، تیم فوتبال چلسی در خانه میزبان نیوکاسل بود و در پایان موفق شد به سختی و با نتیجه 3 بر 2 این تیم را شکست دهد.

این بازی در واقع نبرد شش امتیازی میانه جدولی ها بود و چلسی با این پیروزی 39 امتیازی شد و با یک بازی کمتر در فاصله یک امتیازی کلاغ ها در رتبه یازدهم جدول قرار گرفت. برای چلسی در این بازی جکسون، پالمر و مودریک گلزنی کردند و ایستک و مورفی هم گل های شاگردان ادی هاو را به ثمر رساندند.

در بازی پایانی هفته بیست وهشتم لالیگا هم، سویا میهمان تیم قعر جدولی آلمریا بود و در حالی که با نتیجه 2 بر یک از میزبانش پیش بود در آخرین ثانیه ها گل تساوی را دریافت کرد تا یاران راموس در جایگاه چهاردهم جدول باقی بمانند.

در ایتالیا هم لاتزیو در ادامه روند نزولی خود، در خانه مقابل اودینزه با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا چهارمین شکست متوالی خودش را تجربه کرده باشد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکست نیوکاسل مقابل شاگردان پوچ در جزیره / توقف یاران راموس مقابل قعرنشین لالیگا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکست نیوکاسل مقابل شاگردان پوچ در جزیره / توقف یاران راموس مقابل قعرنشین لالیگا"، کلیک کنید.