صحبت های امیدوارکننده کونسیسایو درباره طارمی

صحبت های امیدوارکننده کونسیسایو درباره طارمی

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ تیم پورتو در حالی خود را برای بازی خانگی فردا شب (یکشنبه) مقابل ویتوریا گیمارش در هفته بیست وهشتم لیگ برتر پرتغال آماده می کند که سرمربی پرتغالی این تیم خبر داد به احتمال فراوان مهدی طارمی را برای بازی فردا فراخواهد خواند، این در حالی است که مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان از زمانی که خبر برنامه ریزی اش برای حضور در تست های پزشکی اینتر توسط رسانه های ایتالیایی منتشر شد، دیگر توسط کونسیسایو مورد استفاده قرار نگرفته و تنها 32 دقیقه فرصت بازی مقابل آرسنال در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیدا کرد.

به گزارش ویکی سلامت، سرجیو کونسیسایو که برای بازی فردا اوانیلسون را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد، در نشست خبری پیش از بازی با ویتوریا گیمارش درباره مهاجم ایرانی و 31 ساله اش گفت: طارمی همیشه متمرکز بوده است. زمانی که او به خاطر مسایل فنی فراخوانده نشد، به این دلیل بود که او به لحاظ بدنی در فرم خوبی نبود، اما طارمی مثل تمامی اعضای تیم واقعاً می خواهد بازی کند. اگر طارمی در وضعیت خوبی باشد، فراخوانده می شود. مهدی حالا در وضعیت خوبی است.

پورتو که در حال حاضر با 58 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال است و بالای سر خود اسپورتینگ 68 امتیازی و بنفیکای 67 امتیازی را می بیند، از ساعت 23 فردا (یکشنبه- به وقت تهران) در ورزشگاه دراگایو به مصاف ویتوریا گیمارش می رود.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صحبت های امیدوارکننده کونسیسایو درباره طارمی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صحبت های امیدوارکننده کونسیسایو درباره طارمی"، کلیک کنید.