صرف نظر وزیر بهداشت از عزل رییس بیمارستان امام رضا (ع)

صرف نظر وزیر بهداشت از عزل رییس بیمارستان امام رضا (ع)

ویکی سلامت/خراسان جنوبی بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از عزل رییس بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند صرف نظر کرد.

دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو دستور وزیر بهداشت و درمان مبنی بر عزل رییس بیمارستان امام رضا (ع) بیرجند، اعلام می شود که با بررسی صورت گرفته، با توجه به مشکلات قبلی و قدیمی بیمارستان و رفع بسیاری از آنها در مدت اخیر، همچنین مجموع عملکرد نام برده و رایزنی استاندار خراسان جنوبی با وزیر بهداشت، این دستور فعلاً با مساعدت مقام عالی وزارت بهداشت و تعیین زمان برای حل مشکلات لغو شده است. دکتر قدوسی نژاد کما فی سابق برای ارتقای وضعیت بیمارستان و حل مشکلات طبق برنامه زمانی به فعالیت خود ادامه می دهد.

به گزارش ویکی سلامت، امروز (جمعه، 20 بهمن ماه) وزیر بهداشت به بیرجند سفر کرد و از بخش های مختلف بیمارستان امام رضا (ع) و بیمارستان ولی عصر (عج) بازدید داشت. در جریان این سفر اعلام شد که عین الهی رییس بیمارستان امام رضا (ع) را به دلیل وضعیت نامطلوب انبار دارویی این مرکز درمانی، از جایگاه ریاست عزل کرده است.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صرف نظر وزیر بهداشت از عزل رییس بیمارستان امام رضا (ع)" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صرف نظر وزیر بهداشت از عزل رییس بیمارستان امام رضا (ع)"، کلیک کنید.