صعود حسین زنجانیان و طاها قابلی به فینال دانهیل آسیا – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

صعود حسین زنجانیان و طاها قابلی به فینال دانهیل آسیا - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا کوهستان 2024 از امروز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه در شهر توپراجایا مالزی آغاز شد.

حسین زنجانیان و طاها قابلی نمایندگان کشورمان در ماده دانهیل امروز توانستند به مرحله فینال راه پیدا کنند. در مرحله مقدماتی ماده دانهیل حسین زنجانیان با ثبت زمان مشترک با نفر سوم در رتبه چهارم جدول قرار گرفت و طاها قابلی نیز با قرار گرفتن در رده هشتم جدول رده بندی به مرحله فینال این رقابت ها راه یابد.

مسابقه فینال دانهیل فردا پنجشنبه برگزار خواهد شد و امیدوار هستیم هر دو نماینده شایسته کشورمان صاحب مدال شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود حسین زنجانیان و طاها قابلی به فینال دانهیل آسیا – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود حسین زنجانیان و طاها قابلی به فینال دانهیل آسیا – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.