طلا ریخت/ انتظار سرمایه گذاران برای یک تصمیم ویژه

طلا ریخت/ انتظار سرمایه گذاران برای یک تصمیم ویژه

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، آخرین گزارش ها از وضعیت بازار جهانی، از ریزش حدود 13 دلاری قیمت طلا در روز دوشنبه حکایت دارد. بر همین اساس، قیمت اونس طلا به 2 هزار و 25 دلار رسیده است که نشان از کاهش 0.6 قیمت طلا دارد.

اما کاهش قیمت طلا در شرایطی است که عملکرد یک هفته گذشته بازار طلا، از کاهش 10 دلاری قیمت طلا حکایت دارد.

بنا به این گزارش، شاخص دلار آمریکا به بالاترین حد خود در 8 هفته اخیر رسیده و شمش را برای سایر دارندگان ارز گران تر کرده است، در حالی که بازدهی اوراق 10 ساله خزانه داری آمریکا به بیش از 4 درصد رسیده است.

در این میان، جروم پاول، رییس فدرال رزرو هفته گذشته ایده کاهش نرخ بهره در بهار را رد کرد، اما ابراز اطمینان کرد که تورم به هدف 2 درصدی بانک مرکزی بازخواهد گشت. سرمایه گذاران منتظر اظهارات بسیاری از سخنرانان فدرال رزرو در این هفته برای سرنخ های بیشتر در مورد کاهش نرخ هستند.

در کنار این ها، یک نظرسنجی بخش خصوصی نشان داد که فعالیت خدمات چین در ژانویه کندتر رشد کرد، زیرا سفارش های جدید کاهش یافتند که نشان از شروعی آرام برای اقتصاد شماره دو جهان است.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طلا ریخت/ انتظار سرمایه گذاران برای یک تصمیم ویژه" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طلا ریخت/ انتظار سرمایه گذاران برای یک تصمیم ویژه"، کلیک کنید.