عطر رستگاری بیش از هر سال بر سفره هفت سین امسال ایرانیان می وزد

پیام وزیر علوم به مناسبت سال نو:

عطر رستگاری بیش از هر سال بر سفره هفت سین امسال ایرانیان می وزد

وزیر علوم در پیامی به مناسبت سال جدید گفت: نسیم راستی و عطر رستگاری بیش از هر سال بر سفره هفت سین امسال ایرانیان در هر کجای جهان می وزد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت فرا رسیدن سال نو و تقارن نوروز باستانی با ماه مبارک رمضان پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم متن پیام محمدعلی زلفی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلّب الْقلوب و الْابْصار
یا مدبّر اللّیْل و النّهار
یا محوّل الْحوْل و الْاحْوال
حوّلْ حالنا الی احْسن الْحال

کاروان طبیعت به فصل فروزنده ی بهار و رستخیز نوروز قدم می گذارد و به مبارک ایام نوشدن ها و خجسته روزگار رویش ها نزدیک می شود. فرصت تحویل سال نو فرح بخش و نشاط انگیز است و خوشا حلول سال نو خورشیدی که در عزیزترین منزل و ماه قمری؛ شهرالرمضان به وقوع می پیوندد.

دل های پاک مومنان روزه دار در بارش رحمت و نزول معنویت، شکوه بهار و نوروز را جشن خواهند گرفت و به عزت شب های عظیم قدر و به لطف و التفات پروردگار کریم، ابواب نعمت و رحمت گشوده خواهد شد.

نسیم راستی و عطر رستگاری بیش از هر سال بر سفره ی هفت سین امسال ایرانیان در هر کجای جهان خواهد وزید. از خداوند بهار، تحویل حال و تعالی جان روزه داران عزیز را مسیلت می نمایم و آرزومندم که بدین نیک وقتی و نیک بختی و در خجسته بهار قرآن، خورشید دانش ایرانیان بیش از پیش جهانتاب گردد.

اکنون که جهان به کیمیای “حول حالنا الی احسن الحال” در بهار قرآن کریم جان می گیرد و جان می بخشد، خاضعانه و خالصانه به فرزانگان فهیم و فرهیخته عرصه دانایی و توانایی وطنم در اقصا نقاط ایران عزیز اعم از اعضای محترم هییت علمی و یاوران علمی و فرزندانم در سپهر دانایی و مدار توانایی در موسسات آموزش عالی شادباش صمیمانه تقدیم می دارم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عطر رستگاری بیش از هر سال بر سفره هفت سین امسال ایرانیان می وزد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عطر رستگاری بیش از هر سال بر سفره هفت سین امسال ایرانیان می وزد"، کلیک کنید.