علی دایی را محروم کردم، شیشه ماشینم را شکستند!

علی دایی را محروم کردم، شیشه ماشینم را شکستند!

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ در دوران ریاست عبدالرحمن شاه حسینی بر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، چند حکم جنجالی صادر شد که یکی از آن ها مربوط به محرومیت علی دایی بود. حکمی که با واکنش های تندی همراه شد و عده ای حتی شیشه ماشین رییس اسبق کمیته انضباطی را هم شکستند.

عبدالرحمن شاه حسینی در گفتگو با ویکی سلامت، در خصوص این رای گفت: «علی دایی برند فوتبال ایران است و من قسم می خورم نقشی در آن تهدیدها و آجری که سمت ماشین من پرتاب شد نداشت و روح او هم از ماجرا بی خبر بود. این کار آدم های تندرو و کاسه داغ تر از آش بود. ما بعدا هم را دیدیم ولی خیلی صحبتی درباره رای نکردیم. یک روز تلفنی باهم صحبت می کردیم و یکی از دوستان ما مهمان علی دایی بود که حرف من شده و تماس گرفت که یک روز پیش علی دایی بروم که بعد 4 سال فرصت نشده است. تصمیم دارم یک روز خصوصی با علی دایی رخ به رخ صحبت کنیم و مطمینم او هم به خیلی مسایل رسیده که اگر کسی در فوتبال وظیفه اش را انجام ندهد، هرج و مرج می شود. مخصوصا در بحث قضایی باشد. باید یک سری مسایل را به خودش هم بگویم چون مصاحبه من را درباره تهدیدها شنیده است ولی باید بگویم روح او خبر نداشت و شخصیت دایی برتر از این صحبت هاست.»

رییس اسبق کمیته انضباطی درباره واکنش تند دایی گفت: «من فوری رای می دادم که کسی فرصت رایزنی نداشته باشد و مدیران نتوانند کاری کنند. بعد از آن جلسه کمیته انضباطی، هنوز دور نشده بود رای را دادم. داوود عابدی از ویکی سلامت بلافاصله بعد رای من سراغ علی دایی رفت و گفت خبر داری این حکم را داده اند؟ فکر کنم 2 جلسه محرومیت و جریمه نقدی بود. به نظر من بعضی جاها رسانه ها نباید سراغ مربیان بروند. مثلا اگر تیم در یک بازی جنجالی باخته باشد و حرف هایی بزند. او هم در آنجا گفت شاه حسینی کیست که من را محروم کرده است. مجری ویکی سلامت بلافاصله پیش من آمد و گفت دایی این را گفته و پاسخ شما چیست؟ گفتم شاه حسینی هیچکس نیست، تشکیلات قضایی در فوتبال است که علی دایی را محروم کرده است.»

برای خواندن مشروح این گفتگو اینجا را کلیک کنید.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی دایی را محروم کردم، شیشه ماشینم را شکستند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی دایی را محروم کردم، شیشه ماشینم را شکستند!"، کلیک کنید.