عملیات منحصربه فرد ارتش یمن علیه آمریکا و اسراییل

عملیات منحصربه فرد ارتش یمن علیه آمریکا و اسراییل

سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد نیروهای یمنی سه عملیات منحصر به فرد انجام داده اند.

به گزارش ویکی سلامت، سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت نیروهای دریایی و موشکی و پهپادی یمن سه عملیات مشترک را به شرح زیر اجرا کردند:

_  هدف قرار دادن کشتی آمریکایی LAREGO DESERT در اقیانوس هند.

_هدف قرار دادن کشتی صهیونیستی MSC MECHELA در اقیانوس هند.

_ هدف قرار دادن کشتی MINERVA LISA در دریای سرخ.

وی در ادامه تاکید کرد علاوه بر این حملات، نیروی پهپادی یمن طی 2 عملیات منحصر به فرد، 2 ناوشکن آمریکایی را در دریای سرخ هدف گرفتند.

سرتیپ سریع ادامه داد: «یک کشتی اسراییلی را در دریای عرب با تعدادی موشک بالستیک هدف قرار دادیم. یک کشتی اسراییلی را نیز با تعدادی موشک در دریای مدیترانه هدف قرار دادیم.»

وی با بیان اینکه کشتی متعلق به یک شرکت یونانی را هنگام عبور از دریای سرخ هدف قرار دادیم، تصریح کرد: «کشتی متعلق به یک شرکت یونانی را پس از ورود سه کشتی آن به بنادر فلسطین اشغالی هدف قرار دادیم.»

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات منحصربه فرد ارتش یمن علیه آمریکا و اسراییل" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات منحصربه فرد ارتش یمن علیه آمریکا و اسراییل"، کلیک کنید.