عکس| اللهیار صیادمنش در کنار همسرش

آفتاب نیوز :

الهیار صیادمنش، لژیونر ایرانی تیم وسترلو بلژیک، به تازگی تصویری از خود همراه با مدل موی جدید و به همراه همسر ترکیه ای اش در صفحه اینستاگرامی اش منتشر کرده است.

صیادمنش در نقل وانتقالات زمستانی از هال سیتی انگلیس جدا شد و به وسترلو در لیگ بلژیک پیوست.

صیادمنش در این فصل نتوانست روزهای خوبی را در تیم «هال سیتی» پشت سر بگذارد و برای این تیم تنها 6 بار و مجموعاً به مدت 55 دقیقه به میدان رفت و در نهایت هم تصمیم گرفت در فصل نقل و انتقالات زمستانی، از این تیم انگلیسی جدا شود به تیم «وسترلو» در لیگ برتر بلژیک بپیوندد.

صیادمنش در بلژیک روزهای بهتری را پشت سر گذاشت و تا کنون 6 بار و مجموعاً 390 دقیقه برای تیمش به میدان رفته است و البته هنوز نتوانسته است برای این تیم گلزنی کند.

عکس| رونمایی از مدل موی خاص ستاره استقلالی کنار همسرش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| اللهیار صیادمنش در کنار همسرش" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| اللهیار صیادمنش در کنار همسرش"، کلیک کنید.