عکس| واکنش تمسخرآمیز نیمار به شکست پاریس

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ پاری سن ژرمن شب گذشته در چارچوب دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه خانگی و در حضور تماشاگرانش روبروی بارسلونابه میدان رفت اما با نتیجه 2-3 بازی را به این تیم واگذار کرد.

به گزارش ورزش سه، عملکرد درخشان رافینیا با دو گلی که به ثمر رساند باعث شد که شاگردان ژاوی فرصت بازگشت به بازی و کسب پیروزی در این دیدار حساس و سرنوشت ساز را پیدا کنند و حالا از شانس بیشتری برای صعود به مرحله نیمه نهایی با توجه به برگزاری بازی برگشت در ورزشگاه خودشان برخوردار هستند.

رافینیا که با اعتماد ژاوی به او در این بازی در ترکیب حضور پیدا کرد توانست به خوبی پاسخ این اعتماد را بدهد و نشان داد که توانایی ارایه عملکرد درخشان برای بارسا را دارد و شادی پس از گلی که انجام داد باعث شد که نیمار بار دیگر پاری سن ژرمن را مورد تمسخر قرار دهد.

عکس| واکنش تمسخرآمیز نیمار به شکست پاریس

این ستاره برزیلی روی پستی که در صفحه رسمی بارسلونا از شادی پس از گل رافینیا که هم تیمی او در تیم ملی کشورش هم هست با چند شکلک ادای او را درآورد و شادی اش را از گلزنی رافینیا به تیم سابقش نشان داد تا بار دیگر خشم هواداران پی اس جی را برانگیخته باشد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| واکنش تمسخرآمیز نیمار به شکست پاریس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| واکنش تمسخرآمیز نیمار به شکست پاریس"، کلیک کنید.