عیادت رهبر معظم انقلاب اسلامی از حضرت آیت الله مکارم شیرازی+ فیلم

عیادت رهبر معظم انقلاب اسلامی از حضرت آیت الله مکارم شیرازی+ فیلم

در پی کسالت و بستری شدن حضرت آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در یکی از بیمارستان های تهران، از ایشان عیادت کردند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، در پی کسالت و بستری شدن حضرت آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در یکی از بیمارستان های تهران، از ایشان عیادت کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای در جریان این عیادت، ضمن اطلاع از روند درمان حضرت آیت الله مکارم شیرازی، برای ایشان از درگاه خداوند طلب عافیت و سلامت کامل کرده و افزودند: شما در تمام این سالیان از لحاظ علمی و از لحاظ هدایت مردم و از لحاظ معرفت، عمرتان مبارک و وجودتان نافع بوده است، خداوند ان شاءالله برکات شما را باقی بدارد.

در این دیدار، حضرت آیت الله مکارم شیرازی نیز از لطف و محبت رهبر معظم انقلاب اسلامی سپاسگزاری کردند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عیادت رهبر معظم انقلاب اسلامی از حضرت آیت الله مکارم شیرازی+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عیادت رهبر معظم انقلاب اسلامی از حضرت آیت الله مکارم شیرازی+ فیلم"، کلیک کنید.