غرش قدرتمندترین موشک جهان در آسمان تگزاس

غرش قدرتمندترین موشک جهان در آسمان تگزاس

به گزارش ویکی سلامت، در این آزمایش استارشیپ با پیکربندی کامل همانند دو آزمایش قبلی روی سکوی پرتاب قرار گرفته بود. هر دو آزمایش قبلی با انفجار موشک به پایان رسید.

هدف نهایی سومین آزمایش روشن کردن دوباره موتورهای رپتور موشک در فضا، باز کردن در محفظه حمل بار و ورود کنترل شده به جو در اقیانوس هند است. هر دو بخش بالایی و پایینی موشک استارشیپ برای استفاده مجدد و بازگشت به زمین طراحی شده اند که باعث صرفه جویی بسیار زیاد در هزینه سفرهای فضایی آینده خواهد شد. این موشک قرار است در پروژه عظیم سفر به ماه آرتمیس نیز توسط ناسا مورد استفاده قرار گیرد.

موشک 120 متری استارشیپ با وزن 5 هزار تن قدرتمندترین موشکی است که تا کنون توسط انسان ساخته شده است.

در «استارشیپ به فضا رسید» بیشتر درباره این پرتاب بخوانید.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "غرش قدرتمندترین موشک جهان در آسمان تگزاس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "غرش قدرتمندترین موشک جهان در آسمان تگزاس"، کلیک کنید.