فراخوان جشنواره بین المللی رسانه ای «صبح» منتشر شد/ ارسال اثر در 3 بخش 

فراخوان جشنواره بین المللی رسانه ای «صبح» منتشر شد/ ارسال اثر در 3 بخش 

به گزارش ویکی سلامت، فراخوان دومین جشنواره بین المللی رسانه ای «صبح» منتشر شد. این جشنواره به دبیری محسن یزدی در 3 بخش «اصلی»، «معاونت برون مرزی» و «ویژه فلسطین» برگزار می شود و آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار آن 20 فروردین ماه 1403 خواهد بود.
الف- بخش اصلی
«بخش اصلی» جشنواره بین المللی صبح اختصاص به تمامی هنرمندان و فعالان رسانه ای داخل و خارج از ایران دارد و در 3 گروه اصلی برنامه تلویزیونی، رادیویی و رسانه های جدید برگزار می شود. همچنین آثار تلویزیونی باید با زیرنویس انگلیسی ارایه شوند.
درونمایه آثار این بخش باید با محوریت «رسانه و نظم نوین جهانی» مبتنی بر ارزشمندی هویت های محلی و منطقه ای، معنویت گرایی و اقتدار فرهنگی، اصالت خانواده، گفتمان مقاومت و استکبارستیزی باشد.

ب- بخش معاونت برون مرزی
در این بخش تنها تولیدات معاونت برون مرزی سازمان صدا و سیما در 3 گروه تلویزیونی، رادیویی و رسانه های جدید امکان شرکت و رقابت دارند. در این بخش محدودیت زبانی و زیرنویس وجود ندارد و اثر تولید شده با هر زبان و زیرنویسی امکان ثبت نام و ثبت اثر دارد.
ج- بخش ویژه فلسطین
بخش ویژه فلسطین که در دوره اول جشنواره بخش جنبی این رویداد بود، در این دوره با توجه به اتفاقات منطقه و تحولات بوجود آمده بعد از عملیات طوفان الاقصی در 7 اکتبر به بخش های اصلی جشنواره اضافه شد.
شرکت کنندگان در داخل و خارج از ایران می توانند آثار مرتبط با موضوع فلسطین را در شاخه های «فیلم سینمایی»، «سریال»، «موشن گرافی و انیمیشن کوتاه»، «گزارش خبری تلویزیونی»، «پوشش خبری»، «برنامه تلویزیونی»، «کلیپ و نماهنگ»، «فیلم مستند»، «فیلم کوتاه»، خبرنگار شهروند( جایزه شهدای خبرنگار غزه) ، «تصویرسازی»، «پادکست» و محتوای مکتوب (شامل یادداشت، مقاله و گزارش تحقیقی) ارسال کنند.
این رویداد بین المللی پایان اردیبهشت ماه با برگزاری کارگاه های تخصصی و اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان هر بخش به کار خود پایان می دهد. پوستر، بروشور و تیزر فراخوان این جشنواره که نشست خبری آن مدتی پیش برگزار شد، منتشر شده است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره به آدرس https://sobhfestival.com/fa/ مراجعه کنند.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فراخوان جشنواره بین المللی رسانه ای «صبح» منتشر شد/ ارسال اثر در 3 بخش " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فراخوان جشنواره بین المللی رسانه ای «صبح» منتشر شد/ ارسال اثر در 3 بخش "، کلیک کنید.