فعالیت دوباره بانک ملی ایران در عراق

فعالیت دوباره بانک ملی ایران در عراق

اقدام جدید بانک مرکزی عراق برای توسعه روابط بانکی با ایران

آفتاب نیوز :

بانک مرکزی عراق در نامه ای اعلام کرد که با توجه به تعهدات دوجانبه، تعلیق مجوز فعالیت شعبه بانک ملی ایران در این کشور را متوقف کرده تا فعالیت بانک ملی در این کشور از سر گرفته شود.

به گزارش اکوایران؛ این در حالیست که چندی پیش در تاریخ 16 بهمن ماه؛ سندی مبنی بر ابطال مجوز فعالیت بانک مرکزی ایران توسط بانک مرکزی عراق به دلیل تحریم های بین المللی علیه بانک ملی ایران منتشر شده بود.

براساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی دولت، طبق این سند عمار حمد خلف، معاون بانک مرکزی عراق خطاب به اداره کل بانک ملی ایران نوشته بود: با توجه به ضرر و زیان شعبه این بانک در عراق و محدود بودن فعالیت آن و عدم امکان فعالیت یا گسترش آن مجوز بانک ملی ایران در عراق ابطال شده است.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فعالیت دوباره بانک ملی ایران در عراق" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فعالیت دوباره بانک ملی ایران در عراق"، کلیک کنید.