فیلم| کنایه سنگین دیوید تیلور به حسن یزدانی

فیلم| کنایه سنگین دیوید تیلور به حسن یزدانی

آفتاب‌‌نیوز :

دیوید تیلور که بعد از شکست در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا خیلی زود تصمیم به خداحافظی از دنیای قهرمانی گرفت و هدایت تیم اوکلاهاما را پذیرفت، در مصاحبه با سایت معتبر flowrestling در خصوص رویارویی احتمالی حسن یزدانی و آرون بروکس در المپیک ۲۰۲۴ پاریس به صحبت پرداخت.

جادوگر آمریکایی و دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ توکیو در خصوص مبارزه این دو کشتی‌گیر آمریکایی و ایرانی گفت: “حسن یکی از سرشناس‌ترین آزادکاران دنیا است، اما آرون بروکس برای خیلی‌ها هنوز ناشناخته است و از سبک کشتی او شناختی ندارند.

هر ۲ شباهت‌هایی را در کشتی دارند، اما یزدانی اعتماد به نفس لازم را برای تقابل با هر آزادکاری دارد. در سوی مقابل نیز بروکس خیلی فعال و پرانرژی کشتی می‌گیرد. قطعا بین این ۲ ورزشکار و دیگر مدعیان فاصله وجود دارد، اما المپیک میدانی متفاوت است و همه با آمادگی خواهند آمد. “

دیوید تیلور در ادامه کنایه عجیبی به حسن یزدانی بعد از خداحافظی خودش زد و عنوان کرد: “در تورنمنت اخیر مجارستان اولین باری بود که می‌دیدم یزدانی بعد از مدت‌ها در طول مبارزه‌هاش لبخند می‌زند! به نظر رها و آسوده خاطر می‌رسید. منم مثل بقیه منتظر نتیجه هستم. “

با اینکه تیلور از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده، اما به شدت پیگیر اتفاقاتی است که در دنیای کشتی به ویژه در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد رخ می‌دهد. او احتمالا همچنان حسرت مبارزه‌اش با آرون بروکس را می‌خورد و از اینکه نمی‌تواند بار دیگر در المپیک به میدان برود.

ستاره کشتی آزاد آمریکا که این روز‌ها به عنوان مربی در اوکلاهاما فعالیت می‌کند، پیش‌بینی مشخصی از نتیجه دیدار حسن یزدانی و آرون بروکس نداشته، اما تلویحا اعلام کرده که فینال وزن ۸۶ کیلوگرم بین این دو کشتی‌گیر برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| کنایه سنگین دیوید تیلور به حسن یزدانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| کنایه سنگین دیوید تیلور به حسن یزدانی"، کلیک کنید.