لاپید: نتانیاهو هیچ بهانه ای برای رد توافق تبادل اسرا ندارد

لاپید: نتانیاهو هیچ بهانه ای برای رد توافق تبادل اسرا ندارد

رییس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) در سخنانی تاکید کرد که نخست وزیر این رژیم دیگر هیچ عذر و بهانه ای برای نپذیرفتن توافق مبادله اسیران ندارد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت به نقل از شبکه الجزیره، «یاییر لاپید» رییس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در این باره اظهار داشت: به «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا اعلام کردم که «بنیامین نتانیاهو» دیگر هیچ عذر و بهانه سیاسی برای امضا نکردن توافق مبادله افراد ربوده شده (اسرای صهیونیست در نوار غزه) ندارد.

بلینکن امروز با لاپید در تل آویو دیدار و رایزنی کرد.

وزیر امور خارجه آمریکا در چارچوب سفر منطقه ای خود برای پیگیری و بررسی مذاکرات آتش بس در غزه، سه شنبه شب وارد اراضی اشغالی فلسطین شد.

این چندمین سفر وزیر امورخارجه آمریکا به اراضی اشغالی از زمان جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لاپید: نتانیاهو هیچ بهانه ای برای رد توافق تبادل اسرا ندارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لاپید: نتانیاهو هیچ بهانه ای برای رد توافق تبادل اسرا ندارد"، کلیک کنید.