مترو تهران در راهپیمایی روز قدس رایگان است

مترو تهران در راهپیمایی روز قدس رایگان است

آفتاب نیوز :

رضا محمدنژاد بیدخت، افزود: برای سهولت در تردد نمازگزاران و راهپیمایان، با کاهش سرفاصله حرکت قطارها، میزان سرویس دهی در خط 4 متروی تهران از ابتدا تا پایان مراسم روز جهانی قدس در روز جمعه 17 فروردین 1403 افزایش می یابد.

وی با اشاره به اینکه حرکت قطار ها در خط 4 مترو تهران با اضافه شدن 6 رام قطار نسبت به برنامه عادی حرکت قطار ها در روز های جمعه افزایش می یابد، تصریح کرد: تمامی ایستگاه های این خط 4، به ویژه ایستگاه های تیاتر شهر، میدان انقلاب اسلامی، توحید، شادمان، دکتر حبیب الله و استاد معین که در مسیر راهپیمایی قرار دارند، آماده ارایه خدمات مناسب به شهروندان خواهند بود.

سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه حداقل 40 حرکت مسافری بیشتر نسبت به برنامه عادی حرکت قطار ها انجام می شود، خاطرنشان کرد: از آغاز سرویس دهی روز جمعه تا اذان ظهر مترو تهران در تمامی خطوط درون شهری به صورت رایگان خدمت ارایه خواهد کرد. بعد از پایان نماز نیز پذیرش مسافر در ایستگاه های هدف به صورت رایگان انجام خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مترو تهران در راهپیمایی روز قدس رایگان است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مترو تهران در راهپیمایی روز قدس رایگان است"، کلیک کنید.