مجلس موضوع حمله مسلحانه به منازل جنگلبانان را به طور ویژه پیگیری می کند

مجلس موضوع حمله مسلحانه به منازل جنگلبانان را به طور ویژه پیگیری می کند

رییس فراکسیون محیط زیست مجلس خواستار شناسایی و دستگیری هر چه سریعتر عوامل حمله مسلحانه به منازل جنگلبانان آمل شد.

به گزارش ویکی سلامت، سمیه رفیعی، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه حمله افراد مسلح به منازل جنگلبانان در آمل گفت: از دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی انتظار داریم هرچه سریعتر این افراد شناسایی و دستگیر شوند.

وی افزود: در عین حال از دستگاه قضایی نیز انتظار می رود این افراد را به اشد مجازات برسانند تا ضمن بازدارندگی از اقدامات مشابه متخلفان بدانند که هیچ مماشاتی در برخورد با متجاوزان به عرصه های طبیعی کشور صورت نمی گیرد.

رفیعی با اشاره به شکننده بودن طبیعت کشور گفت: متاسفانه زمانی که متخلفان با ممانعت نیروهای حفاظتی برای تخریب منابع طبیعی مواجه می شوند تصور می کنند با ایجاد رعب و وحشت می توانند به فعالیت های غیرقانونی خود بپردازند در حالی که قطعا این امر با برخورد قاطع دستگاه های مسیول مواجه خواهد شد.

وی با اشاره به زخمی شدن تعدادی از جنگلبان در سال گذشته توسط متجاوزان به عرصه های طبیعی از پیگیری ویژه این پرونده توسط فراکسیون محیط زیست مجلس خبر داد و گفت: جنگلبانان و محیط بانان جزو زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند که حفاظت از طبیعت و حیات وحش کشور را برعهده دارند و قطعا نیازمند حمایت های قانونی در عرصه های مختلف هستند که مجلس در این خصوص تمام توان خود را به کار خواهد گرفت.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجلس موضوع حمله مسلحانه به منازل جنگلبانان را به طور ویژه پیگیری می کند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجلس موضوع حمله مسلحانه به منازل جنگلبانان را به طور ویژه پیگیری می کند"، کلیک کنید.