محدودیت و ممنوعیت تردد سیزده بدر در همدان

محدودیت و ممنوعیت تردد سیزده بدر در همدان

آفتاب نیوز :

سرهنگ علی فکری با اشاره به محدودیت و ممنوعیت های تردد این استان در روز طبیعت اظهار کرد:در 13 فرودین ماه همزمان با روز طبیعت تردد موتورسواران در جاده های برون شهری این استان ممنوع خواهد بود.

وی در ادامه تصریح کرد:از ساعت 17 محور حیدره به سمت همدان و همچنین محور سد اکباتان به سمت همدان یکطرفه خواهد شد ضمن اینکه مسیر تردد ساکنین امام زاده کوه از ساعت 17 از سمت مریانج خواهد بود.

سرهنگ فکری همچنین با اشاره به ممنوعیت تردد وانت و کامیونت های دارای مسافر در محل حمل بار در روز 13 فروردین، خاطرنشان کرد: کامیون هایی که در قسمت بار اقدام به حمل مسافر کرده باشند ضمن اعمال قانون و درج نمره منفی برای گواهینامه راننده، خودرو به پارکینگ دلالت داده خواهد شد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محدودیت و ممنوعیت تردد سیزده بدر در همدان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محدودیت و ممنوعیت تردد سیزده بدر در همدان"، کلیک کنید.