محفل انس با قرآن در مصلای الیگودرز برگزار شد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، امروز سه شنبه هم زمان با ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و ضیافت الهی و ولادت مظهر جود و کرم و بخشش، امام حسن مجتبی (ع) محفل انس با قرآن کریم در ادامه محافل انس با قرآن کریم که در شهرهای استان لرستان در حال برگزاری است محفل انس با قرآن در مصلای نمازجمعه الیگودرز برگزار شد.

این محفل نیز با حضور حجت الاسلام «مهدی سرلک» امام جمعه، حجت الاسلام «حسین سرلک» رییس سازمان تبلیغات اسلامی، «ابوذر پیرحیاتی» رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز و تعدادی از مسیولین، قاریان، مدیران و اعضای موسسات قرآنی، همچنین با حضور مردم مومن و روزه دار برگزار شد.

محفل انس با قرآن در مصلای الیگودرز برگزار شد

این محفل معنوی و نورانی که باهدف ایجاد فرصتی جهت بهره گیری هرچه بیشتر از گنجینه های الهی و نشر فرهنگ قرآنی برگزار شد به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، دفتر امام جمعه، ستاد نمازجمعه شهرستان و موسسات قرآنی الیگودرز و با قرایت قاری ممتاز کشوری «سعید ناصری نسب» و «علی باقری قاری» ممتاز شهرستان این محفل نورانی و معنوی برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محفل انس با قرآن در مصلای الیگودرز برگزار شد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محفل انس با قرآن در مصلای الیگودرز برگزار شد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.