محور سوادکوه بازگشایی شد – ویکی سلامت

محور سوادکوه بازگشایی شد - ویکی سلامت

به گزارش ویکی سلامت ،سرهنگ یدالله جهان‌تاب با اشاره به اینکه محور سوادکوه به دلیل حجم زیاد مصالح و طغیان رودخانه از شامگاه سه‌شنبه تا به امروز ساعت ۶. و ۳۰ دقیقه صبح جمعه هشتم تیر مسدود شده بود، اظهار داشت: طی این دو روز تمام تلاش از سوی نیروهای امدادی، امنیتی، راهور، راهداری، بسیج، سپاه، انتظامی، فرمانداری، بخشداری به کار گرفته شد تا محور کاملا پاکسازی شود.

ویکی سلامت در خبری نوشت:وی افزود: هم‌اکنون محور سوادکوه پس از دو روز مسدودیت بازگشایی شد و تردد در این محور برقرار است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه سایر محورهای استان نیز تردد روان و عادی است، عنوان کرد: با توجه به اعمال محدودیت‌های ترافیکی تردد در صورت حجم تردد و ترافیک زیاد در کندوان از بعدازظهر به حالت یک‌طرفه درمی‌آید.

جهان‌تاب با تاکید براینکه با توجه به بارندگی‌ها در محورها سطح جاده‌ها لغزنده است، افزود: توصیه می‌شود که رانندگان و مسافران فعلا از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و سفرشان را به روزهای آینده موکول کنند.

۲۳۳۲۱۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محور سوادکوه بازگشایی شد – ویکی سلامت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محور سوادکوه بازگشایی شد – ویکی سلامت"، کلیک کنید.