محکومیت قاچاقچی پارچه در تعزیرات حکومتی بیجار – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

محکومیت قاچاقچی پارچه در تعزیرات حکومتی بیجار - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

حسین رحیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ویکی سلامت اظهار کرد: پرونده قاچاق چهار و ۸۰۰ یارد پارچه خارجی به ارزش ۶ میلیارد ریال در شعبه اول ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان بیجار رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان افزود: شعبه با توجه به مدارک موجود در پرونده، تخلف انتسابی را محرز و متخلف را به پرداخت ۲۷۲ میلیون و ۸۷۷ هزار ریال جزای نقدی محکوم کرد.

وی گفت: مأموران نیروی انتظامی گزارش این تخلف را از یک دستگاه خودرو کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محکومیت قاچاقچی پارچه در تعزیرات حکومتی بیجار – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محکومیت قاچاقچی پارچه در تعزیرات حکومتی بیجار – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.