مدیریت یکپارچه منجر به موفقیت هلال احمر می شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

مدیریت یکپارچه منجر به موفقیت هلال احمر می شود - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، پیرحسین کولیوند در جلسه شورای عالی جمعیت هلال احمر با اشاره به کاهش خسارت ها در ایام نوروز در جاده های کشور گفت: هلال احمر با استفاده از تمام توان و ظرفیت ها در جاده های کشور حاضر شد که نتیجه آن کاهش آسیب ها در سوانح جاده ای بود.

وی افزود: هلال احمر تمامی نقاط پرمخاطره و دورافتاده را شناسایی کرده و تلاش کرد تا با استفاده از تمامی نیروها و لجستیک، یک پوشش سراسری در سطح کشور ایجاد کند.

در این جلسه که سمیه رفیعی، نماینده مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از اعضای شورای عالی نیز در آن حاضر بود، اعضا تاکید کردند: مدیریت یکپارچه و برنامه ریزی دقیق مدیریت هلال احمر سبب شد تا در سال 1402 هلال احمر پیشرفت قابل توجهی داشته باشد و به اهداف تعیین شده برسد.

رفیعی تاکید کرد: هلال احمر دست آورده ای خوبی در ماه های اخیر داشته است که این دست آوردها کم نظیر است.

وی افزود: تعیین محدوده وظایف و برنامه ریزی برای سال جدید نیز به خوبی در هلال احمر انجام شده که امیدبخش تحقق اهداف تعیین شده است. معمولاً مشاهده می شود که برنامه ریزی ها به نتیجه نمی رسد اما هلال احمر توانسته از شعار دادن عبور کند و در عمل موفق باشد.

رفیعی ادامه داد: در هلال احمر از پایین ترین کارشناس تا مدیران عالی بسیار مهم هستند و باید پیوسته عمل کنند. این پیوستگی در پیشبرد اهداف مهم است و همین یکپارچگی منجر به موفقیت هلال احمر در ایام نوروز امسال و کاهش تلفات ناشی از حوادث جاده ای شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیریت یکپارچه منجر به موفقیت هلال احمر می شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیریت یکپارچه منجر به موفقیت هلال احمر می شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.