مراکز دارالقرآن آموزش و پرورش استان بوشهر پایش می‌شوند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

مراکز دارالقرآن آموزش و پرورش استان بوشهر پایش می‌شوند - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، محمود حقدوست عصر دوشنبه در نشست پالایش مراکز دارالقرآن‌های آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار کرد: طرح پایش مراکز دارالقرآن همگام با سراسر کشور در تابستان سال جاری اجرایی می‌شود.

وی اضافه کرد: بر اساس طرح مذکور، بیست و یک مرکز دارالقرآن در سطح استان بوشهر پس از تکمیل سامانه مربوطه و بارگذاری مستندات فعالیت‌هایشان، توسط پایشگران کشوری مورد بازدید قرار خواهند گرفت و درنهایت توسط اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت متبوع سطح بندی می‌شوند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر تاکید کرد: در راستای رسالت آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش این مراکز به عنوان محلی برای رشد قرآنی، دینی و همچنین آشنایی دانش آموزان با سیره اهل بیت و عترت علیهم‌السلام محسوب می‌شود.

وی افزود: مراکز دارالقرآن در مجموعه آموزش و پرورش استان بوشهر بیش از ۱۰ نوع فعالیت تخصصی در حوزه قرآن، عترت و نماز انجام می‌دهند که تاکنون بیش از ۲ هزار دانش آموز در تابستان سال جاری مشغول به قرآن آموزی در این مراکز هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراکز دارالقرآن آموزش و پرورش استان بوشهر پایش می‌شوند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراکز دارالقرآن آموزش و پرورش استان بوشهر پایش می‌شوند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.