مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟

مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟

به گزارش ویکی سلامت به دنبال این تماس، ماموران کلانتری راهی محل شده و پس از هماهنگی های قضایی با بازپرس کشیک قتل پایتخت، به همراه آتش نشانان وارد خانه شدند.

روزنامه ایران نوشت: در ورودی خانه سالم بود اما به محض ورود، آنها با جسد مرد 60 ساله در پذیرایی خانه اش مواجه شدند. با اعلام موضوع به بازپرس سالار صنعتگر، تیم بررسی صحنه راهی محل شدند. بررسی ها نشان می داد دست و پای جسد را با طناب بسته اند و آثار ضربات متعدد چاقو روی بدنش دیده می شد. متخصصان پزشکی قانونی در محل علت اولیه مرگ را خفگی اعلام کرده و از زمان مرگ حدود 24 تا 48 ساعت گذشته بود.

قتل به خاطر سرقت
در ادامه تحقیقات مشخص شد مقتول مرد بازنشسته ای است که همسر و فرزندانش در خارج از کشور زندگی می کنند و او در این خانه تنها بوده و در کار خرید و فروش سنگ های عتیقه و قیمتی فعالیت داشته است.
در تحقیقات از همسایه ها نیز آنها مدعی شدند شب حادثه صدای درگیری از خانه مقتول شنیده اند. اما به تصور اینکه وی با دوستش دعوا می کند دخالتی نکرده اند.

بررسی ها نشان می داد که عامل جنایت از وضعیت مالی مقتول و تنهایی او با خبر بوده است، بنابراین باتوجه به بهم ریختگی و سرقت از خانه، فرضیه قتل از سوی آشنا قوت گرفت. از این رو تیم جنایی به سراغ دوستان مقتول رفت و در این میان به مردی به نام شایان رسیدند که با خودرو مسافربری می کرد و کارهای اداری و شخصی مقتول را نیز انجام می داد.

از سویی در بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل جنایت، کارآگاهان موفق شدند تصویر مبهمی از عامل جنایت را بدست آوردند که به نظر می رسید شایان است. با کنار هم قرار دادن مدارک و شواهد پلیسی، به دستور بازپرس جنایی، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و شایان را در خانه اش بازداشت کردند. در بازرسی از خانه او نیز وسایل با ارزش و سنگ های قیمتی که از خانه مقتول به سرقت رفته بود، پیدا کردند.
انکار قتل
هر چند وسایل سرقتی و سنگ های قیمتی در خانه متهم کشف شده بود اما وی همچنان منکر قتل شد و گفت: من کارهای اداری و شخصی مقتول را انجام می دادم و در این میان هم یکسری از وسایل او را خریداری کردم. پول تمام این وسایل را پرداخته ام و هیچ کدام از آنها سرقتی نیست. من حتی از قتل او نیز خبر نداشتم و از چند وقت قبل هر چه با او تماس گرفتم، پاسخ نمی داد. نگران شدم و به مقابل خانه اش آمدم که متوجه شدم خانه اش را پلمب کرده اند. از همسایه ها پرس و جو کردم گفتند که کشته شده است.
گرچه مرد جوان منکر جنایت است، اما باتوجه به مدارک و شواهد بدست آمده در تحقیقات و احتمال دست داشتن او در این جنایت؛ به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پایتخت،وی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

23302

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرد عتیقه فروش را کارمندش کشته است؟"، کلیک کنید.