مرگ نوزاد 7 ماهه در سانحه جاده ای آدینه استان سمنان

ویکی سلامت/سمنان  مسوول ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: درپی حادثه تصادف پراید با ام وی ام که صبح امروز سوم فروردین ماه رخ داد، متاسفانه نوزاد 7ماهه دختر در بیمارستان فوت شد.

کارن یحیایی مسیول ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان 3 فروردین ماه با اعلام این خبر گفت: این حادثه حوالی شش و نیم صبح امروز در محور گرمسار به آرادان رخ داد که 8مصدوم ناشی از آن با امداد هوایی و 3دستگاه آمبولانس 115 و و یک دستگاه آمبولانس هلال احمر به بیمارستان های کوثر و معتمدی منتقل شدند.

یحیایی گفت: متاسفانه نوزاد 7ماهه دختر بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت شد و ارایه خدمات درمانی برای سایر مصدومان در حال انجام است.

مسیول ستاد نوروزی دانشگاه اضافه کرد: دو مصدوم خانم با امداد هوایی به بیمارستان کوثر منتقل و سایر مصدومان به بیمارستان معتمدی گرمسار منتقل شدند.

مرگ نوزاد 7 ماهه در سانحه جاده ای آدینه استان سمنان
انتقال مصدومان محور آرادان توسط پایگاه هوایی سمنان

11مصدوم حاصل تصادف پراید با 2 پژو پارس در محور سمنان به دامغان 

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی سمنان اظهار کرد: در پی تصادف یک دستگاه پراید با دو خودروی پژو پارس ، 11مصدوم به بیمارستان ولایت دامغان منتقل شدند.

پژمان قراییان صریح کرد: ساعت 12:07 به دنبال تماس با مرکز ارتباطات،هدایت و پایش عملیات اورژانس پیش بیمارستانی علوم پزشکی استان سمنان مبنی بر اعلام حادثه تصادف یک دستگاه پراید با دو خودروی پژو پارس در محور سمنان به دامغان و در 8کیلومتری دامغان محور کمربندی رخ داد بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس زمینی از پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی سیدالشهداء (ع) ، ولی عصر(عج)، شهیدچراغیان و صیدآباد به محل حادثه اعزام شدند. 

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: 11 نفر مصدومین توسط آمبولانس های اورژانس 115 به بیمارستان ولایت دامغان منتقل شدند و 6 نفر دیگر از مصدومین حادثه با توجه به شرایط و حال عمومی خوبی که داشتند حاضر به انتقال نشده و بعد از انجام مراحل قانونی مورد نیاز به صورت سرپایی درمان شدند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرگ نوزاد 7 ماهه در سانحه جاده ای آدینه استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرگ نوزاد 7 ماهه در سانحه جاده ای آدینه استان سمنان"، کلیک کنید.