مشارکت مهم‌ترین رکن انتخابات ریاست جمهوری است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

مشارکت مهم‌ترین رکن انتخابات ریاست جمهوری است - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، مهدی رمضانی ظهر دوشنبه در همایش انتخابات در استانداری سنندج، با اشاره به اینکه چهار دهه از عمر نظام جمهوری اسلامی ایران گذشته است، اظهار کرد: برگزاری انتخابات و مشارکت مردم در عرصه سیاسی در سطح ملی و بین‌المللی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و پیامدها و بازتاب‌هایی در عر صه بین المللی بدنبال دارد.

وی با اشاره به شهادت آیت الله رئیسی و برگزاری انتخابات زودهنگام، اظهار کرد: دولت شهید رئیسی در حالی عهده دار مسؤولیت شدند که کشور با مشکلات و بحران‌های زیادی مواجه بود و در طول دوران ریاست خود در حالی که کردستان در شرایط رکود بود سه بار به استان سفر کردند.

وی یادآورشد: در سایه عنایت ویژه رئیس جمهور به استان پروژه آب شرب سنندج حل شد و شبکه راه آهن سنندج و فرودگاه سقز افتتاح و راه اندازی شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان افزود: در سایه خدمات شهید رئیسی پروژه‌هایی که در دولت‌های گذشته راکد مانده بود مورد بهره برداری قرار گرفت و کردستان در مسیر توسعه قرار گرفت.

وی با تاکید به این مطلب مشارکت در انتخابات ضروری و حساس برشمرد و بر انتخاب رئیس جمهور اصلح برای ادامه مسیر حرکت رئیس جمهور شهید تاکید کرد.

رمضانی اضافه کرد: اگر رئیس جمهور شهید حضور داشتند چه بسا اقدامات توسعه زیادی در استان ادامه پیدا می‌کرد.اما تقدیر سرنوشت را به نحو دیگری تغییر داده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان بر تبیین ضرورت مشارکت و تبیین شاخص‌های انتخاب اصلح تاکید کرد و گفت: نگرش توسعه‌ای به استان بیانگر آنست که شاخص‌های رئیس جمهور آینده در توسعه استان بسیار تاثیرگذار است.

وی افزود: برگزاری انتخابات مطلوب و پرشور برای استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

رمضانی ادامه داد: هم اکنون تعداد هزار و ۳۹۶ شعبه اخذ رأی در استان در نظر گرفته شده که از این تعداد ۶۷۴ شعبه ثابت و ۶۱۲ شعبه سیار در سراسر استان مستقر شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت مهم‌ترین رکن انتخابات ریاست جمهوری است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت مهم‌ترین رکن انتخابات ریاست جمهوری است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.