مصدومیت مربی استقلالی قبل از بازی امروز

مصدومیت مربی استقلالی قبل از بازی امروز

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ کاروان نساجی عصر پنجشنبه در حالی تهران را به مقصد ساری ترک کرد که شاهرخ بیانی کاپیتان اسبق استقلال و یکی از دستیاران ساکت الهامی در آن پرواز حضور نداشت.

این اتفاق با توجه به رویارویی نساجی با استقلال بسیار عجیب بود و وسوالاتی را ایجاد کرد ولی پیگیری ها نشان داد بیانی به خاطر مصدومیت و درد شدید کمر نتوانسته بود شمالی ها را در این پرواز همراهی کند. البته اعضای کادر فنی نساجی تا حوالی ساعت 17 جمعه منتظر بودند که شاید بیانی بتواند برای این مسابقه بسیار مهم خود را به قایمشهر برساند.

شاهرخ بیانی جدا از کاپیتانی در استقلال و قهرمانی با این تیم در ایران و آسیا، سابقه حضور در جمع کادر فنی آبی پوشان پایتخت را هم دارد. او حدوداً 40 روز قبل در مصاحبه ای ابراز امیدواری کرده بود شرایط به گونه ای رقم بخورد تا هنگام تقابل برگشت نساجی و استقلال، قهرمانی آبی پوشان در لیگ برتر و همچنین بقای نساجی در این مسابقات تضمین شده باشد ولی چنین اتفاقی رخ نداد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصدومیت مربی استقلالی قبل از بازی امروز" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصدومیت مربی استقلالی قبل از بازی امروز"، کلیک کنید.