مناظره های 1403 چه فرقی با گذشته دارند؟

مناظره های 1403 چه فرقی با گذشته دارند؟

دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما گفت: مناظره های انتخاباتی این دوره کمی متفاوت تر از ادوار قبلی برگزار می شود.

به گزارش ویکی سلامت، «محمد صالح مفتاح» که در برنامه انتخاباتی «زمانه» شبکه دو حاضر شده بود، تصریح کرد: در این دوره از مناظره های انتخاباتی، بخش عمده تشریفاتی که از نظر ما خیلی هم فایده نداشت کم شده و به فرصت نامزدها برای پاسخ دادن به سوالات اضافه شده است.
مفتاح افزود: فرصت نامزدها کوتاه بود و نمی توانستند جامع صحبت کنند و سخنانشان منعقد نمی شد.
دبیر ستاد انتخابات صداوسیما ادامه داد: این موضوع آسیب شناسی شد و اکنون فرصت نامزدها که در دوره های قبلی دو تا چهار دقیقه بود افزایش دادیم و محورها هم کم شده است.

در این زمینه بخوانید:

موضوع اولین مناظره اقتصادی است

همه آنچه باید درباره اولین مناظره نامزدها بدانید

وی با تاکید بر اینکه از مواجهه لحظه ای و هیجانی با موضوعات و مسایل هم خودداری کرده ایم، گفت: ما رییس جمهور می خواهیم انتخاب کنیم و این افراد رجل سیاسی هستند که شرایط رییس جمهور شدن دارند. نامزدها کنار هم می نشینند و شان هر نامزد حفظ می شود. 
دبیر ستاد انتخابات صداوسیما همچنین خاطرنشان کرد: سوالات از اول و از قبل در اختیار نامزدهاست به عبارتی سوالاتی که تا انتهای مناظره قرار است از نامزد پرسیده شود، روی میزشان قرار دارد.

نخستین مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری امشب (دوشنبه) از ساعت 20 تا 24 با اجرای مهدی خسروی برگزار می شود.

بر اساس آنچه رسانه وابسته به صداوسیما اعلام کرده است موضوع این مناظره اقتصادی است.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مناظره های 1403 چه فرقی با گذشته دارند؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مناظره های 1403 چه فرقی با گذشته دارند؟"، کلیک کنید.