مهیار علیزاده موسیقی نمایش «و تو هم برگشتی» را به صحنه می برد

مهیار علیزاده موسیقی نمایش «و تو هم برگشتی» را به صحنه می برد

آفتاب نیوز :

مهیارعلیزاده از آهنگسازان شناخته شده کشورمان بعد از مدت ها دوری از فعالیت های اجرایی به زودی پروژه نمایشی موسیقایی «و توهم برنگشتی» را در تماشاخانه ملک روی صحنه خواهد برد.

این هنرمند که طی سال های اخیر علاوه بر آهنگسازی در چندین پروژه سینمایی و تلویزیونی با هنرمندانی، چون علیرضا قربانی، همایون شجریان و تعدادی دیگر ازخوانندگان صاحب نام موسیقی کشورمان فعالیت های متعددی را انجام داده، در یادداشتی به بهانه اجرای تازه ترین پروژه خود نوشته است: زمانی که همه چیز در حال نابودی است، گذشته به سمتت هجوم می آورد… «و تو هم برنگشتی» درامی است در ستایش زندگی و نشان دهنده ی نحوه ی تقابل انسان مدرن با گذشته، امروز و آینده خود.

براساس اعلام گروه اجرایی به زودی دیگرچهره ها و هنرمندان شناخته شده این پروژه نمایشی – موسیقایی معرفی خواهند شد.

مهیار علیزاده از جمله هنرمندان شاخص عرصه موسیقی است که طی سال های گذشته به عنوان آهنگساز در پروژه های «حریق خزان» به خوانندگی علیرضا قربانی، «در شعله با تو رقصان» با همکاری صابرابر، «دخت پری وار» به خوانندگی علیرضا قربانی، «افسانه چشم هایت» به خوانندگی علیرضا قربانی و همایون شجریان، «صبرکن» به خوانندگی محمد معتمدی، «هفت الف» به خوانندگی پارسا خایف، «ایستگاه» به خوانندگی امید نعمتی و تعدادی از آثار دیگر حضور داشته است.

آهنگسازی پروژه های سینمایی، تلویزیونی و نمایشی، چون «صبحانه با زرافه ها» به کارگردانی سروش صحت، «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی، «دورهمی» به کارگردانی مهران مدیری، «فرشته ها با هم می آیند» به کارگردانی حامدمحمدی، «پرده نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی، «زعفرانی» به کارگردانی حامد محمدی، «ملکاوان» به کارگردانی احمد معظمی، «نگاهمان می کنند» به کارگردانی محمدرضا اصلی و «درخت پرتقالی» به کارگردانی امیرهوشنگ معین هم بخش دیگری از فعالیت های مهیارعلیزاده را تشکیل می دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهیار علیزاده موسیقی نمایش «و تو هم برگشتی» را به صحنه می برد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهیار علیزاده موسیقی نمایش «و تو هم برگشتی» را به صحنه می برد"، کلیک کنید.