موافقت کابینه رژیم صهیونیستی با ورود کامیون های حامل کمک اردن به غزه

موافقت کابینه رژیم صهیونیستی با ورود کامیون های حامل کمک اردن به غزه

کابینه رژیم صهیونیستی با ورود مستقیم کامیون های حامل کمک اردنی به غزه موافقت کرد.

به گزارش ویکی سلامت، کابینه رژیم صهیونیستی جمعه با ورود مستقیم کامیون های حامل کمک های بشردوستانه ارتش اردن از طریق اراضی اشغالی به نوار غزه موافقت کرد.

به نقل از خبرگزاری سما، کابینه این رژیم پنجشنبه با افزایش کمک رسانی به غزه از طریق ورود روزانه 500 کامیون به نوار غزه موافقت کرد.

تصمیم کابینه این رژیم درباره ورود مستقیم کمک های اردن به غزه احتمالا ارسال کمک های هوایی را متوقف کند.

کابینه رژیم صهیونیستی برای نخستین بار از زمان عملیات طوفان الاقصی با بازگشایی گذرگاه ایرز در شمال غزه برای ورود کمک ها موافقت کرد.

این کابینه با استفاده از بندر اشدود برای انتقال کمک ها به غزه موافقت کرده است.

منابعی در مصاحبه با الجزیره گزارش دادند مقامات رژیم صهیونیستی و نمایندگان برنامه جهانی غذا با مکانیزمی برای راه اندازی گذرگاه ایرز و ورود کمک ها از طریق آن به شمال غزه طی روزهای آینده موافقت کردند.

جوزپ بورل، مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جمعه تاکید کرد بازگشایی گذرگاه های جدید برای ورود کمک های بشردوستانه به غزه برای ممانعت از گرسنگی و قحطی کافی نیست.

وی گفت: بعد از محکومیت گسترده کشته شدن هفت کارمند آشپزخانه مرکزی جهانی توسط ارتش اسراییل و فشارهای بین المللی روزافزون دولت اسراییل برخی گذرگاه ها را باز کرد.

بورل بر لزوم اجرای فوری قطعنامه 2728 شورای امنیت درباره آتش بس در غزه تاکید کرد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موافقت کابینه رژیم صهیونیستی با ورود کامیون های حامل کمک اردن به غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موافقت کابینه رژیم صهیونیستی با ورود کامیون های حامل کمک اردن به غزه"، کلیک کنید.