نامزدهای انتخابات مجلس مراقب آموزه های دین باشند

نامزدهای انتخابات مجلس مراقب آموزه های دین باشند

ویکی سلامت/مازندران امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه دشمن برای مجلس خبرگان رهبری حساب باز کرد تا با چراغ خاموش آنچه غیر از قانون است هدایت شود، گفت: در کنار مجلس خبرگان رهبری، نمایندگی مجلس شورای اسلامی دارای جایگاهی است که مردم باید به عنوان ادای تکلیف شرعی، لبیک گفتن به ندای رهبری، فزونی قدرت انقلاب، نه گفتن به دشمن، تقویت روحیه مقاومت و با شناخت درست کاندیداها در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشند.

حجت الاسلام سید حسین شفیعی دارابی در نماز جمعه 27 بهمن ماه، اظهار کرد: دشمن هزینه کرد تا راهپیمایی 22 بهمن بدون حضور چشمگیر مردم مواجه شود، برخی خواص هم ترس داشتند مبادا مردم در صحنه نباشند؛ در حالیکه مردم متعهد و معتقد به انقلاب، راه امام و شهدا هستند و بهتر از گذشته درخشیدند و این جای قدردانی دارد.

وی خطاب به مسیولان با تاکید بر اینکه باید قدر این مردم را بدانید، افزود: مردم با تمام انتقاداتی که از مسیولان دارند، بار دیگر به صحنه آمدند و نقشه شوم دشمنان را خنثی کردند.

حجت الاسلام شفیعی با تبریک روز پاسداران و قدردانی از زحمات این نیروهای نقش آفرین در انقلاب اسلامی، یادآور شد: ملت ما برای ارتش، نیروی انتظامی و بسیج ارزش قایل هستند اما برای پاسداران این ارزش به لحاظ اینکه در تمام صحنه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، نظامی، دفاعی و امنیت در سطح ملی و جهانی نقش آفرین هستند ویژه تر ارج می نهند.

وی با گرامیداشت روز جانباز، از مسیولان خواست تا در رفع مشکلات جانبازان تلاش کنند.

امام جمعه موقت ساری به انتخابات 11 اسفند در کشور که یک رویداد سرنوشت ساز در جمهوری اسلامی است، اشاره کرد و گفت: در آستانه حماسه دیگر، انتخابات نمایندگی مجلس و خبرگان رهبری قرار داریم اما مسیله خبرگان مهم است و باید با رای بالا نمایندگان ما در مجلس خبرگان راه پیدا کنند.

حجت الاسلام شفیعی دارابی خطاب به نمایندگان آتی مجلس شورای اسلامی، گفت: نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره نمایندگی مجلس باید مراقب آموزه های دین باشند برای رای آوردن نباید تقوا را زیر پا بگذارند.

امام جمعه موقت ساری با تاکید بر اینکه نمایندگان بعد از انتخابات باید در کنار مردم باشند و در مجلس کمترین غیبت را داشته باشند، اظهار کرد: نمایندگان در فضای تبلیغاتی باید متدینانه عمل کنند و خط قرمزهای نظام و آرمان های شهدا را نادیده نگیرند.

وی به روز جوان که مقارن با ولادت حضرت علی اکبر است، اشاره کرد و گفت: خانواده ها باید به جوانان ارزش بدهند و مسیولان هم باید برای رفع مشکلات جوانان تصمیم گیری درستی داشته باشند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نامزدهای انتخابات مجلس مراقب آموزه های دین باشند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نامزدهای انتخابات مجلس مراقب آموزه های دین باشند"، کلیک کنید.