نباید در برابر جنایت های ضدبشری اسراییل سکوت کرد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

نباید در برابر جنایت های ضدبشری اسراییل سکوت کرد - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، سید حسین مومنی شامگاه یکشنبه در اجتماع مردم قم که در محکومیت جنایات جدید رژیم اشغالگر قدس علیه مردم غزه در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار شد گفت: امروز غزه در خط مقدم دفاع از اسلام است و جنایت اخیر رژیم اشغالگر قدس بسیار شوم بوده و قابل گذشت نیست و اگر در برابر این جنایت سکوت شود خیانت است.

مومنی بیان کرد: جوانان و امت جبهه مقاومت آماده هستند تا به امر ولی، رژیم اشغالگر قدس را به نابودی بکشانند؛ همانند کاری که جبهه مقاومت با داعش در سوریه انجام داده است.

استاد حوزه علمیه قم گفت: جنایت اخیر رژیم صهیونیستی بسیار وقیحانه است و این امر نشان دهنده آن است که قلوب صهیونیست ها روبه نابودی است.

وی با بیان اینکه نباید در برابر جنایت های رژیم اشغالگر قدس سکوت کرد افزود: اگر هر انسانی دارای فطرت و انسانیت باشد نمی توان از کنار این جنایات وحشیانه و ضدبشری به سادگی عبور کند.

استاد حوزه علمیه قم ادامه داد: اگر قلب انسان به توقف دچار شود در این صورت واقعیات ها را نمی تواند ببیند و متاسفانه امروز کسانی هستند که نمی خواهند دشمنی های دشمنان اسلام را ببینند.

مومنی تصریح کرد: جنایت های ضد بشری در غزه را محکوم می کنیم و همگان باید بدانند که امروز غزه خط مقدم اسلام و انسانیت است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نباید در برابر جنایت های ضدبشری اسراییل سکوت کرد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نباید در برابر جنایت های ضدبشری اسراییل سکوت کرد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.