نجف زاده با برمودا رکورد بیننده را شکست!

نجف زاده با برمودا رکورد بیننده را شکست!

نظرسنجی روزنامه جام جم ارگان رسمی مطبوعاتی صدا و سیما نشان می دهد برنامه برمودا با اجرای کامران نجف زاده و تهیه کنندگی محسن نجفی سولاری؛ با فاصله قابل تاملی در صدر جدول پر بیننده ترین های تلویزیون نشسته است.

به گزارش ویکی سلامت،به نقل از تابناک، پس از برمودا که سی و دو درصد آرا را به خود اختصاص داده، به ترتیب پانتولیگ رضا گلزار با بیست و سه درصد، شب خوش مهران غفوریان با دوازده درصد و معرکه جواد رضویان با یازده درصد با فاصله در رده های بعدی قرار دارند.

صبحانه ایرانی المیرا شریفی مقدم،مدار بسته حسین رفیعی، بسته پیشنهادی مژده لواسانی و سید خندان شهبازی نیز به ترتیب باب یننده چهار، سه، دو و دو درصد مخاطب در انتهای جدول دیده می شوند. این نظرسنجی در کانال رسمی روزنامه جام جم با عنوان بیننده کدامیک از برنامه های اجتماعی سرگرمی تلویزیون هستید قرار دارد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نجف زاده با برمودا رکورد بیننده را شکست!" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نجف زاده با برمودا رکورد بیننده را شکست!"، کلیک کنید.