نخستین رویداد کارآفرینی آموزشی در آمل برگزار شد

نخستین رویداد کارآفرینی آموزشی در آمل برگزار شد

ویکی سلامت/مازندران نخستین رویداد کارآفرینی آموزشی ویژه معلمان مقطع ابتدایی با همکاری دانشگاه علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 مازندران و اداره آموزش و پرورش آمل برگزار شد.

در این دوره که اختتامیه آن در دانشگاه علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 مازندران درآمل برگزار شد، معلمان ارزش آفرین در حوزه کارآفرینی آموزشی، طرح های برتر خود را ارایه و تقدیر شدند.

رییس این دانشگاه گفت: اجرای این طرح با همکاری مشترک این واحد دانشگاهی و اداره آموزش و پرورش با هدف معرفی خلاقیت های آموزشی معلمان با استعدادهای بالای آموزشی در زمینه انتقال بهتر مفاهیم آموزشی به دانش آموزان در مدارس برگزار شد.

روح الله افرا ادامه داد: فرآیند اجرای این طرح از ویکی سلامت ماه شروع شد و در مجموع، حدود 50 طرح از معلمان در نوآفرینی آموزشی توسط دبیرخانه این رویداد دریافت شد.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه اجرای این طرح درابتدا به صورت شهرستانی بوده، اما از شهرستان های مختلف مازندران نیز استقبال کردند، اظهار کرد: طرح های برتر با انتخاب گروه داوری، به مراکز رشد و حتی کارآفرینی شهرستان، اداره آموزش و پرورش و پژوهش سرای دانش آموزی معرفی شدند تا برای تجاری سازی یا عمومی کردن ایده یا طرح برتر اقدام شود.

رییس دانشگاه جامع علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 مازندران هدف از برگزاری این رویداد را ایجاد نگاه نوآورانه برای حل مسایل آموزشی توسط معلمان خلاق و صاحب سبک و ایده اعلام و بیان کرد: قطعاً طرح های برتر آموزشی از سوی معلمان مقطع ابتدایی که قابلیت اجرا در مدرسه ها را داشته باشند، در راستای فهم و درک بهتر دانش آموز انتخاب و عملیاتی خواهند شد.

افرا افزود: برگزاری این رویداد علمی و آموزشی، این فرصت را برای معلمان خلاق فراهم می کند که در حوزه آموزش ابتدایی می توان ظرفیت های خود را بروز دهند که باعث دیده شدن بهتر و عدالت برای همه خواهد شد. امیدوارم این طرح سال آینده در گسترده بیشتر و شرایط متفاوت تری برگزار شود.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نخستین رویداد کارآفرینی آموزشی در آمل برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نخستین رویداد کارآفرینی آموزشی در آمل برگزار شد"، کلیک کنید.