نمایشگاه عرضه مستقیم کالای اساسی در خوزستان برپا می شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای اساسی در خوزستان برپا می شود - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، محمد راضی جلالی عصر امروز دوشنبه در نشست هماهنگی برای برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای اساسی در خوزستان بیان کرد: سازمان صمت و اتاق اصناف برای برگزاری در محل نمایشگاه بین المللی، اتاق تعاون و جهاد کشاورزی و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با همکاری همدیگر در دو نقطه دیگر، متولی و پاسخگو خواهند بود.

وی افزود: در نمایشگاه عرضه مستقیم کالای اساسی در خوزستان باید محصولاتی انتخاب شوند که پیشینه ی خوبی در نمایشگاه های قبل داشته باشند و استقبال خوبی از آنها صورت گرفته است.

معاون اقتصادی استاندار خوزستان بر هماهنگی های لازم بین شرکت پشتیبانی امور دام و دامپزشکی استان برای فراهم کردن مکان مورد نیاز برای عرضه گوشت قرمز با قیمت مصوب و پایین تر از قیمت بازار تاکید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایشگاه عرضه مستقیم کالای اساسی در خوزستان برپا می شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایشگاه عرضه مستقیم کالای اساسی در خوزستان برپا می شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.