نماینده آمریکا حمله بی سابقه ایران و مقاومت به اسراییل را محکوم کرد

در جریان نشست شورای امنیت؛

نماینده آمریکا حمله بی سابقه ایران و مقاومت به اسراییل را محکوم کرد

نماینده آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل بدون اشاره به اقدام اسراییل در حمله به مرکز دیپلماتیک تهران در دمشق، به انتقاد از اقدام تلافی جویانه ایران پرداخت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، جلسه شورای امنیت برای بررسی پاسخ تلافی جویانه ایران به رژیم صهیونیستی در حال برگزاری ایت.

در این نشست، نماینده آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل بدون اشاره به اقدام اسراییل در حمله به مرکز دیپلماتیک تهران در دمشق، اقدام تلافی جویانه ایران را نه تنها تهدیدی برای اسراییل بلکه تهدیدی برای دیگر اعضای شورای امنیت از جمله اردن خواند.

نماینده آمریکا با متهم کردن ایران به تسلیح حزب الله و یمن آن را بر خلاف قطعنامه های مرتبط سازمان ملل خواند.

وی با تکرار ادعای اثبات نشده ارایه پهپاد شاهد به روسیه و تکرار ادعای استفاده از آن در جنگ اوکراین گفت که این همان پهپادی است که در این حمله به اسراییل نیز استفاده شده است.

نماینده آمریکا همچنین اقدام ایران برای توقیف کشتی باری در تنگه هرمز را محکوم کرد و گفت که اتباع 5 کشور از جمله روسیه جزء کسانی هستند که دراین اقدام در اختیار ایران قرار گرفته اند.

نماینده آمریکا بدون محکوم کردن اقدام غیرقانونی و تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در دمشق، مدعی شد که در سازمان ملل، آمریکا اقدام بیشتری در روز های آینده در کنار همپیمانان برای پاسخگو کردن ایران اتخاد خواهند کرد.

 وی از شورا خواست که اقدام ایران را محکوم کند.

جلسه شورای امنیت به درخواست رژیم صهیونیستی و با هدف بررسی حمله شب گذشته ایران به این رژیم در حال برگزاری است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نماینده آمریکا حمله بی سابقه ایران و مقاومت به اسراییل را محکوم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نماینده آمریکا حمله بی سابقه ایران و مقاومت به اسراییل را محکوم کرد"، کلیک کنید.