نیازمند: کجا صحبت شده جانشین بیرانوند می‌شوم؟/ از سربازی معاف شده‌ام+فیلم

نیازمند: کجا صحبت شده جانشین بیرانوند می‌شوم؟ از سربازی معاف شده‌ام+فیلم

دروازه‌بان سپاهان گفت: من کفیل مادرم هستم و از سربازی معاف شده‌ام.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، پیام نیازمند بعد از فینال جام حذفی که با قهرمانی سپاهان همراه شد، اظهار کرد: به غیر از یک بازی جام حذفی در تمامی بازی‌ها نیما میرزازاد درون دروازه بازی کرد. مشکل مصدومیت نداشتم و همیشه آماده‌ام تا به تیم کمک کنم. 

وی در مورد اینکه با سپاهان قرارداد دارد و می‌ماند، گفت: وقتی قرارداد دارم در این تیم می‌مانم. مگر اینکه اتفاق خاصی بیفتد و من جدا شوم. 

دروازه‌بان سپاهان در مورد اینکه صحبت‌های شده بود که جانشین علیرضا بیرانوند در پرسپولیس می‌شود، تصریح کرد: کجا صحبت شده بود که من نشنیدم؟ فقط شمایی که می‌پرسی شنیده‌ای. 

نیازمند درباره اینکه به خدمت سربازی نمی‌رود، گفت: من کفیل مادرم هستم و از سربازی معاف شده‌ام.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیازمند: کجا صحبت شده جانشین بیرانوند می‌شوم؟/ از سربازی معاف شده‌ام+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیازمند: کجا صحبت شده جانشین بیرانوند می‌شوم؟/ از سربازی معاف شده‌ام+فیلم"، کلیک کنید.