«هادی و هدی» ‌برمی‌گردند – ویکی سلامت

«هادی و هدی» ‌برمی‌گردند - ویکی سلامت

ویکی سلامت/خوزستان «هادی و هدی» نام مجموعه عروسکی است که در دهه ۶۰ از شبکه دو سیما در قالب برنامه کودک از تلویزیون پخش می‌شد.

اولین قسمت این مجموعه در سال ۱۳۶۴ از شبکه ۲ سیما روی آنتن رفت. نویسنده این برنامه تلویزیونی رضا فیاضی و تهیه‌کننده مریم محمدی است و کارگردانی این مجموعه را ساسان امیرپور و اردشیر کشاورزی به عهده داشتند و عکاسی سرصحنه را رحیم جلودار انجام می‌داد.

به گزارش ویکی سلامت، به‌تازگی رضا فیاضی، بازیگر، نویسنده، صداپیشه، کارگردان و مجری خوزستانی، خبر داده که خیال دارد پس از سه دهه مجموعه عروسکی «هادی و هدی» را به شکل نمایش و با نام «هادی و هدی و وروره جادو» وارد عرصه تئاتر کند.

این کار قرار بود سال ۱۳۹۸ انجام شود که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به سرانجام نرسید. البته فیاضی تاکید کرده که امر به شرط تامین اعتبار برای اجرا آماده می‌شود.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«هادی و هدی» ‌برمی‌گردند – ویکی سلامت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«هادی و هدی» ‌برمی‌گردند – ویکی سلامت"، کلیک کنید.