هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها

هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها

به گزارش ویکی سلامت، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به احتمال وزش باد شدید به ویژه در نیمه غربی، جنوبی و ارتفاعات این استان از امروز تا چهارشنبه هشدار داد.

به گزارش ویکی سلامت، حامد یزدی ویکی سلامت با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک در استان تهران، اظهارکرد: طبق اعلام سازمان هواشناسی این مخاطره از عصر امروز دوشنبه هفتم آغاز شده و تا روز چهارشنبه نهم خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

یزدی ویکی سلامت در ادامه با بیان اینکه منطقه اثر این مخاطره برای کل استان تهران به ویژه نیمه غربی، جنوبی و ارتفاعات استان پیش بینی شده است گفت: توصیه مدیریت بحران در موارد احتمال وقوع باد شدید استحکام سازه های سست و موقت مثل داربست ها و عدم استقرار در مکان های مرتفع مثل برج ها و دکل ها است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت اجتناب از پرواز گلایدر و هواپیماهای سبک در زمان هشدار وزش باد تاکید کرد و افزود: از همه مردم عزیز می خواهیم از توقف کار درختان و سازه های نیمه تمام به طور جدی خودداری کنند. اجتناب از قرارگرفتن در لبه پرتگاه و پشت بام نیز از دیگر توصیه هایی است که باید جدی گرفته شود.

وی توقف در بستر مسیل ها و حاشیه رودها نیز مخاطره آمیز است دانست و توصیه کرد که در انجام امور عمرانی هم احتیاط لازم انجام شود.

یزدی ویکی سلامت در خصوص مستحکم سازی پوشش گلخانه ها نیز هشدار داد و گفت: هشدار زرد هواشناسی به همه دستگاه ها برای اتخاذ تمهیدات لازم ابلاغ شده است و اداره کل مدیریت بحران دستگاه های امدادی، خدماتی و انتظامی را نیز به حالت آماده باش درآورده است.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها"، کلیک کنید.